کارشناس حقوقی: رضا شکاری محروم بشو نیست!

به گزارش وبلاگ پیشرو، غلامرضا رفیعی کارشناس حقوقی فوتبال تاکید نمود که فدراسیون جهانی فوتبال حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان داده است و بنابراین در پرونده انتقال رضا شکاری به پرسپولیس، مسئله ای دو طرف را تهدید نمی کند.

کارشناس حقوقی: رضا شکاری محروم بشو نیست!

رفیعی که میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود، بعد از کمی مناظره با سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن در ارتباط با این پرونده، گفت: هیچ خطری در جذب رضا شکاری، برای پرسپولیس وجود ندارد. اگر خطری بود که ITC شکاری برای تیم روبین کازان صادر نمی شد.

وی اضافه نمود: قوانین فیفا حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان می دهد و شکاری محروم بشو نیست!

این کارشناس حقوقی همچنین تاکید نمود که بین پرونده محرومیت پرسپولیس به خاطر مهدی طارمی و این پرونده تفاوت وجود دارد.

در ادامه مجری برنامه که ظاهراً از طرف شکاری به بندهایی از قرارداد این بازیکن با ذوب آهن دست یافته بود، قصد داشت ماده 4 تبصره 2 بند الف این قرارداد را قرائت کند که با واکنش سعید آذری روبرو شد.

آذری گفت: شما حق ندارید در برنامه زنده تلویزیونی بند قرارداد را بگویید. اگر لازم بود خودمان در مراجع قضائی از آن دفاع می کنیم.

وی سپس به صحبت های رفیعی هم واکنش نشان داد و گفت: اینکه با این لحن بگویید شکاری محروم نمی گردد خوب نیست. البته این بار بر خلاف میل باطنی امیدوارم ذوب آهن در این رأی بازنده باشد تا یک تیم خوب کشورمان متضرر نگردد!

به گفته آذری، هرچند شکاری بعد از فسخ قرادادش با ذوب آهن با روستوف و روبین کازان قرارداد بسته و ITC او هم صادر شده، اما در نهایت این مهاجم در کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال محکوم شد و باشگاه ذوب آهن هم بر اساس این محکومیت، به فیفا شکایت نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارشناس حقوقی: رضا شکاری محروم بشو نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناس حقوقی: رضا شکاری محروم بشو نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید